Artusa Kaya Düşmesi,Koruma Ağları,Enerji Sönümleyici Kaya Bariyeri,Şev Stabilitesi,Şev Koruma


Çevre Politikamız

medium
Çevreye saygı ARTUSA'nın temel kurumsal hedeflerinden birini oluşturur. ARTUSA her türlü üretim aşamasında ve çalışmasında çevrenin, toplumsal değerlerin ve kültürün korunması ilkesini gözetir ve uygular. ARTUSA, faaliyet gösterdiği alanlarda ekolojik çevreyi korumaya ve toplumsal değerlere saygılı olmaya büyük önem verir. Çevre politikasını sürdürülebilir kılmak, ARTUSA'nın kurumsal çevre sorumluluğun da sınırlarını tanımlamaktadır. Bugün dünyamızın geldiği noktada çevre bilinci, artık bir ideal olmaktan çıkmıştır. ARTUSA, çevreyi gelecek kuşaklara daha sağlıklı ve verimli devredilmesi gereken bir emanet olarak görmektedir.

ARTUSA ÇEVRE POLİTİKASININ TEMELLERİ

  • Çevre kirlenmesine neden olabilecek fabrika/şantiye içi ve dışı etkenleri en aza indirip, sürekli gelişme çalışmaları yapmak.
  • Kaynakları akılcı kullanmak ve atıkları azaltıcı geri dönüşüm teknikleri uygulamak.
  • İş yerinde eğitim ve katılım yoluyla çevre bilincini artırmak.
artusa.com.tr gabions.artusa.com.tr gabion.artusa.com.tr gabioes.artusa.com.tr gaviones.artusa.com.tr dereislahi.net dogalafetler.com dogaltehlikeler.com gabbioni.biz gabiao.com gabiaocaixa.com gabionboite.com gabioncages.com gabioncephe.com gabionfacade.com gabionfacades.com gabionmattresses.com gabionsilte.com gabionturk.com gabionusa.com gabyoni.com gaviones.biz geogridler.com jiletlitelfiyatlari.com kiyikoruma.com lesgabions.com paneltelcit.com paramassi.biz rockfallnet.com sevislahi.com sevkoruma.com taskinkoruma.com telcitfiyatlari.com