Artusa Kaya Düşmesi,Koruma Ağları,Enerji Sönümleyici Kaya Bariyeri,Şev Stabilitesi,Şev Koruma

Hakkımızda

  medium

Uzmanlara göre insanın mutlu olması için 6 ihtiyacı vardır; güvenlik ya da güvende olma duygusu bunların en önde gelenidir. Günlük hayatımızda karşılaşmak istemediğimiz güvenlik sıkıntılarına kendimizden ve önem verdiklerimizden emin olmak isteriz. Artusa olarak başarmak istediğimiz sizleri ve değer verdiklerinizi korumak adına en uygun ve ekonomik güvenlik çözümlerini sunmaktır.

Artusa; mühendislik ve çevre güvenlik sistemleri konusunda sadece 5 yıldır faaliyet göstermesine rağmen bu kadar kısa sürede yeni üretim tesisi ve ürünleri ile sektördeki en iddialı firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. Artusa, üretim kalitesi, teknolojisi, malzeme teslimindeki dakikliği ve en önemlisi müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet ile şu anda Türkiye’de kendi sektöründeki lider tel ve tel mamulleri üreticilerden biri olmuştur.

MİSYONUMUZ
Artusa tel mamulleri sektöründe, tecrübesi, genç, dinamik ve uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ve de müşteri memnuniyetine verdiği önem ile müşterileri tarafından tercih edilirliğini sürdürmektir.

VİZYONUMUZ
Hızlı ve kaliteli mal üretmek için teknolojiyi takip etmek, müşterilerine beklentileri %100 karşılamak, sürekli yatırım ile iç ve dış pazarlarda önde gelen kuruluşlar arasında yer almak.

 

artusa.com.tr gabions.artusa.com.tr gabion.artusa.com.tr gabioes.artusa.com.tr gaviones.artusa.com.tr dereislahi.net dogalafetler.com dogaltehlikeler.com gabbioni.biz gabiao.com gabiaocaixa.com gabionboite.com gabioncages.com gabioncephe.com gabionfacade.com gabionfacades.com gabionmattresses.com gabionsilte.com gabionturk.com gabionusa.com gabyoni.com gaviones.biz geogridler.com jiletlitelfiyatlari.com kiyikoruma.com lesgabions.com paneltelcit.com paramassi.biz rockfallnet.com sevislahi.com sevkoruma.com taskinkoruma.com telcitfiyatlari.com