Maden Bariyeri, Taş Düşmesi Koruma, Şev ve Yamaç Koruma

Madencilik Şev Koruyucu Bariyerler

 
Madencilik Şev Koruyucu Bariyerler Madencilik Şev Koruyucu Bariyerler

 

Madencilik için koruyucu bariyerler:

Güvenli ve ekonomik olduğu kanıtlandı.

 

Esnek kaya düşmesi bariyerleri, TECCO® örgüler ve SPIDER® spiral halat ağları yeraltı inşaatında sadece işçileri değil, ulaşım yollarını, üretim tesislerini ve binaları da kaya düşmelerine karşı etkili bir şekilde korur.

 

Kaya düşme bariyerleri

 

Halka ağ bariyerlerinin hedefe yönelik olarak kullanımı ile banket genişliği azaltılabilir, banket yüksekliği iki katına çıkartılabilir veya hatta banketsiz çalışılabilir.

 

Peki niçin? Çünkü bariyerler banketlerin koruma fonksiyonunu üstlenmektedir. Geniş destek mesafeleri sayesinde, kaya düşmesi bariyerlerimiz herhangi bir özel

ekipman gerekmeden kolayca tesis edilebilir. Bir kaya düşmesinin ardından bariyer kolayca boşaltılabilir.

 

TECCO® Örgü ve SPIDER® Spiral Halat Ağı

 

Bu ürünler ile büyük bloklu, hava nedeniyle değişime uğramış veya gevşek kayalık bölümler ve kayalık çıkıntılar emniyete alınabilir.

 

Yeraltı inşaatlarında yüksek mukavemetli çelik telden üretilen TECCO® Örgü kopmalara, göçüklere veya baskı yapan dağlara karşı koruma sağlar.

 

Western Australian School of Mines (WASM) tarafından yapılan testler, TECCO®‘ın kendini kanıtlanmış diğer ağlara göre daha fazla statik ve dinamik yükl alabildiğini ispatlamıştır. Tüm çok kollu Jumbo Drill‘ler ile uyumlu olarak örgü bir çözme düzeneği olan ROCK MESHA installation handler ile 3.5 m‘ye kadar şerit genişlikleri halinde tünel kemerinde açılır ve aynı iş adımında ankrajlanır.

artusa.com.tr gabions.artusa.com.tr gabion.artusa.com.tr gabioes.artusa.com.tr gaviones.artusa.com.tr dereislahi.net dogalafetler.com dogaltehlikeler.com gabbioni.biz gabiao.com gabiaocaixa.com gabionboite.com gabioncages.com gabioncephe.com gabionfacade.com gabionfacades.com gabionmattresses.com gabionsilte.com gabionturk.com gabionusa.com gabyoni.com gaviones.biz geogridler.com jiletlitelfiyatlari.com kiyikoruma.com lesgabions.com paneltelcit.com paramassi.biz rockfallnet.com sevislahi.com sevkoruma.com taskinkoruma.com telcitfiyatlari.com