Nehir Yatağı Koruma, Nehir Bankları Tutma, Dere ve Çay Islahı

Enkamat A20® - Bitümlü Mat

 
Enkamat A20® - Bitümlü Mat Enkamat A20® - Bitümlü Mat

 

Enkamat A20®

Artık dere yataklarında, nehir ve kanal kenarlarında oluşan erozyonla mücadelede sudan ağır bir erozyonla mücadele matı (örtüsü) var.

 

Enkamat A20® dere/nehir ve kanal erozyonu ile mücadele uygulamalarında kullanılması için tasarlanmış bir yüksek performanslı erozyon kontrolü matıdır (örtüsüdür). Enkamat A20®, geosentetik filamentlerinin oluşturduğu açık yapının kırılmış taş parçacıkları doldurulması ve bitümle yoğrularak birleştirilmesi ile imal edilir. Gerekli su geçirgenliğini sağlamak ve bitki yetişmesine ve yeşillensmesine izin vermek için filamentler bu imalat sonrasında kolaylıkla görünür halde kalmalıdır.

 

Şaşırtıcı bir şekilde içi mıcır dolu olmasına rağmen, Enkamat A20® bitkilerin yeşermesine ve yeşillenmesine kolayca izin verir, kök kuvvetlendirici olarak fayda sağlar. Zaman içerisinde, yeşillenme sonrasında Enkamat A20®'nin varlığı unutulacak, bitki örtüsü kök yapısı ile teknik performansı daha da artacak ve uzun vadeli güvence sağlayacaktır.

artusa.com.tr gabions.artusa.com.tr gabion.artusa.com.tr gabioes.artusa.com.tr gaviones.artusa.com.tr dereislahi.net dogalafetler.com dogaltehlikeler.com gabbioni.biz gabiao.com gabiaocaixa.com gabionboite.com gabioncages.com gabioncephe.com gabionfacade.com gabionfacades.com gabionmattresses.com gabionsilte.com gabionturk.com gabionusa.com gabyoni.com gaviones.biz geogridler.com jiletlitelfiyatlari.com kiyikoruma.com lesgabions.com paneltelcit.com paramassi.biz rockfallnet.com sevislahi.com sevkoruma.com taskinkoruma.com telcitfiyatlari.com