Erozyon Bariyeri, Yamaç Akması Önleme, Heyelan Koruma, Çamur

Sığ Toprak ve Şev Kaymaları

 
Sığ Toprak ve Şev Kaymaları

Sığ toprak kaymalarına karşı bariyerler

Bu bariyerler, sokakların veya yerleşim birimlerinin korunması için kullanılabilir. Bu sığ toprak kayması bariyerlerinin fonksiyonu, WSL / ETH ile birlikte üç test tesisinde yapılan kapsamlı 1:1 testler ile kanıtlanmıştır.

 

TECCO® kıyı şevlerini stabilize eder

Kıyı şevi temizlendikten, düzleştirildikten ve profillendirildikten sonra TECCO® çelik tel örgü, taban veya kaya çivilerinin ve tırnaklı plakaların yardımıyla tanımlanan kuvvet ile önceden gerilebilir. Böylece su taşkınlarında erozyon başarıyla önlenecektir.

artusa.com.tr gabions.artusa.com.tr gabion.artusa.com.tr gabioes.artusa.com.tr gaviones.artusa.com.tr dereislahi.net dogalafetler.com dogaltehlikeler.com gabbioni.biz gabiao.com gabiaocaixa.com gabionboite.com gabioncages.com gabioncephe.com gabionfacade.com gabionfacades.com gabionmattresses.com gabionsilte.com gabionturk.com gabionusa.com gabyoni.com gaviones.biz geogridler.com jiletlitelfiyatlari.com kiyikoruma.com lesgabions.com paneltelcit.com paramassi.biz rockfallnet.com sevislahi.com sevkoruma.com taskinkoruma.com telcitfiyatlari.com