Asma Köprüler

Asma Köprüler

Dağlık bölgelerde, vadilerde, şev yüzeylerinde ve kanyonlarda asma yaya köprüsü ve yaya yolu inşası


2003 yılında kurulan iMuntanya firması ile beraber dağlık ve erişimi zor bölgelerde, özellikle yürüyüş yapanlara yönelik asma yaya köprüleri dizayn ve inşa etmekteyiz. Asma Yaya Köprülerinden elde ettiğimiz deneyimden güç alarak müş­terilerimize çevre hakkında bilgi ediniminin çok önemli bir rol oynadığı projelerde ve proje bağlamında iletişim ve turistik amaçlı değerlendirme yapmanın elzem olduğu hususlarda danışmanlık hizmetleri sunu­yoruz.


Asma köprülerimiz dar geçitler, dağlık manzaralar gibi hem hoş vakit geçirmeyi hem de estetik bir keyif almayı arzulayan ziyaretçileri cezbeden yüksek peyzaj değeri­ne sahip alanlara yeni erişim yollarının açılması yanı sıra ayrıca yayalar ve bisiklet sürücüleri için de tasarlanmıştır. Köprülerimiz ayrıca tepe yürüyüşleri ya da açık havada yapılacak sporlar için alternatif güzergahlar sunmaktadır.


Asma Köprüler


Asma Köprüler Yaya Yolları

Şirketimiz ürettiği parçalı asma köprülerle birlikte müşterilerine aynı zamanda montaj kılavuzu da sun­makta olup yine aynı şekilde arzu ettikleri takdirde müşterilerine montaj sürecinde şirketin konusunda uzman personeli vasıtasıyla teknik yardım hizmeti de sunmaktadır.

Yaya Yolları Asma Kopruler Gezi Yolları

   


   

artusa.com.tr gabions.artusa.com.tr gabion.artusa.com.tr gabioes.artusa.com.tr gaviones.artusa.com.tr dereislahi.net dogalafetler.com dogaltehlikeler.com gabbioni.biz gabiao.com gabiaocaixa.com gabionboite.com gabioncages.com gabioncephe.com gabionfacade.com gabionfacades.com gabionmattresses.com gabionsilte.com gabionturk.com gabionusa.com gabyoni.com gaviones.biz geogridler.com jiletlitelfiyatlari.com kiyikoruma.com lesgabions.com paneltelcit.com paramassi.biz rockfallnet.com sevislahi.com sevkoruma.com taskinkoruma.com telcitfiyatlari.com